Łączymy ludzi z technologią, aby mogli oni osiągać więcej.

To nasza misja, wokół której zjednoczone są dwa zespoły automatyzacyjne: w Warszawie i Dortmund. Dostarczamy z jednej ręki usługi bazujące na 3 technologiach: digitalizacji, software-robotyce i sztucznej inteligencji, które zaaplikowane razem czynią procesy efektywnymi, umożliwiają lepsze wykorzystanie potencjału pracowników i optymalizują procesy decyzyjne.

W prostej linii wywodzimy się z Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. która jest częścią międzynarodowej firmy o zróżnicowanym portfolio produktowym, działającej w Polsce już od 20 lat.
Wyróżnia nas holistyczne podejście do tematu automatyzacji, sposób w jaki prowadzimy projekty u Klientów i co najważniejsze, że je dowozimy.

 

Poznaj zespół zarządzający

Robotic Process Automation (RPA)

Bartosz KochanowskiHead of Process Automation Center w Warszawie, wraz zespołem developerów i analityków odważnie podejmuje się każdego wyzwania.

RPA Automatyzacja procesów biznesowych w firmie robotydoroboty.pl

Artur KostrzewskiHead of BPO/SSC Operation Center, umiejętność koncentracji i zrozumienie procesów czyni go wymarzonym partnerem dla każdego klienta.

Robotic Process Automation (RPA) robotydoroboty.pl

Christian Schulte-OntropKierownik Process Automation Center w Dortmund, niemiecka jakość i solidność, aby to co obiecane było dowiezione

Robotic Process Automation (RPA)

Jacek DudkiewiczManaging Director Rhenus Data Office, Lider Zespołu Roboty Do Roboty, łączenie biznesu ( który już dobrze zna) i technologii ( której się nauczył stosować) to jego recepta na sukces.

CHCESZ POSZERZYĆ WIEDZĘ?

ZDOBĄDŹ WIEDZĘ O STRATEGII, PROJEKTOWANIU, ZARZĄDZANIU I WDRAŻANIU.