Linia biznesowa “robotydoroboty”, RHENAI oraz wydzielona jednostka organizacyjna Centrum Robotów należą do spółki Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. która jest sprawdzonym dostawcą nowoczesnych usług dla biznesu, specjalizującym się w optymalizacji procesów biznesowych oraz zarządzaniu dokumentami i informacją. Będąc częścią jednej z największych firm w tej branży w Europie, mocno stawia na technologię, oferując w modelu licencyjnym oraz Robot as a Service robotyzację powtarzalnych procesów operacyjnych i finansowych. Spółka funkcjonuje na rynku polskim od 17 lat, zatrudnia ponad 240 osób, a swoje kompleksowe usługi świadczy tak w kraju jak i za granicą.

Misją firmy jest mistrzowskie wspieranie procesów biznesowych a w jej najnowszych Centrach Operacyjnych typu BPO, pracę ludzi wspierają software-roboty. Spółka oddaje do dyspozycji  klientów zespół ekspertów biznesowych specjalizujących się w audytach organizacji pod kątem robotyzacji, analityków biznesowo – systemowych, developerów, wdrożeniowców i zespół utrzymania. Dzięki współpracy z innowacyjnymi partnerami technologicznymi wspiera Klientów w zdobywaniu i utrzymaniu przewagi konkurencyjnej.

Certyfikaty ISO

Zgodnie z filozofią Grupy Rethmann, Rhenus Data Office Polska przywiązuje najwyższą wagę do jakości usług świadczonych na rzecz naszych klientów – ich oczekiwania są dla nas jedynym wyznacznikiem podejmowanych działań. W dążeniu do zapewnienia możliwie najwyższego poziomu satysfakcji z naszych usług oferujemy ponadprzeciętną elastyczność i gotowość do dostosowania się do potrzeb klientów. Dowodem na zapewnienie odpowiednich standardów z kolei jest regularna certyfikacja naszego przedsiębiorstwa w obszarze zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 oraz w obszarze zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z normą ISO 27001.

 

   

CHCESZ POSZERZYĆ WIEDZĘ?

ZDOBĄDŹ WIEDZĘ O STRATEGII, PROJEKTOWANIU, ZARZĄDZANIU I WDRAŻANIU.