Wdrożenie automatyzacji i robotyzacji w organizacji jest procesem złożonym i niełatwym. Wiele firm, które próbowało przejść tę drogę samemu przekonało się osobiście jak wiele kompleksowych zagadnień proces ten obejmuje – począwszy od miękkich tematów, takich jak wypracowanie odpowiedniego podejścia u pracowników, poprzez merytoryczną wiedzę dziedzinową na temat poszczególnych procesach w celu wybrania tych właściwych do dalszej automatyzacji, skończywszy na tematach związanych z czystym developmentem i utrzymaniem software robotów.

Bez gruntownego zbadania potencjału do robotyzacji nie rekomendujemy klientom wprowadzania procesu transformacji cyfrowej organizacji, ponieważ w tym obszarze nie technologia jest tak naprawdę najważniejsza, a dużo bardziej istotne jest podejście procesowe i projektowe.

Nie każdy z kolei proces nadaje się do zastosowania software robotów. W jaki sposób dokonać wyboru i kwalifikacji? Jakie warunki musi spełnić czynność bądź proces? Poniżej znajdziecie Państwo kilka głównych kryteriów wyboru, za którymi kryją się dalsze – już dużo bardziej szczegółowe.

Natomiast jeżeli chcecie Państwo mieć pewność odnośnie właściwie wybranych procesów pod kątem ich automatyzacji i robotyzacji – zapraszamy do skorzystania z usługi naszego audytu robotycznego.

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ!