REVE UP – program mający na celu wspieranie firm w poprawie płynności finansowej, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi technologicznych. Z pomocą automatycznie działających software robotów, algorytmom uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji wdrażamy rozwiązania, które zwiększają efektywność zadań wykonywanych przez pracowników. W efekcie osiągamy większą spójność w obrębie firmowej infrastruktury, a przede wszystkim dodatkowe oszczędności liczone w setkach tysięcy złotych.

REVE UP realizowane jest przez Rhenus – lidera automatyzacji pracy z wykorzystaniem nowoczesnej technologii oraz Wiedzy i Praktyki – jednego z największych wydawnictw informacji fachowej w Polsce. Zbuduj przewagę konkurencyjną i zautomatyzuj procesy, które nie muszą angażować Twoich pracowników. Dzięki robotyzacji możesz przyspieszyć wykonywanie powtarzalnych czynności nawet o 80%. Uwolnij zasoby ludzkie i daj pracownikom szansę na rozwój w bardziej strategicznych działaniach.

Zbuduj przewagę konkurencyjną i zautomatyzuj procesy, które nie muszą angażować Twoich pracowników. Dzięki robotyzacji możesz przyspieszyć wykonywanie powtarzalnych czynności nawet o 80%. Uwolnij zasoby ludzkie i daj pracownikom szansę na rozwój w bardziej strategicznych działaniach.

Co zyskujesz:

✅ Otrzymujesz dokładny audyt ekspertów z rekomendacjami obszarów, których automatyzacja przyniesie największy zwrot z inwestycji

✅ Obniżasz ryzyko błędu popełnionego przez człowieka

✅ Korzystasz z robota pracującego 24/7

✅ Zastępujesz powtarzalne procesy i uwalniasz potencjał pracowników.

✅ Oszczędzasz nawet 453 tysiące PLN rocznie (średnia dla firm o obrotach powyżej 60 milionów PLN).

 

Zapraszamy do kontaktu